همایش ها و مناقصه ها
کنگره سراسری بیمارستان در کشور عمان

1398/6/25 دوشنبه

        به پیوست نامه شماره1377/135/د مورخ 9/6/98 اداره کل همکاری های بین الملل  وزارت متبوع در خصوص برگزاری چهل و سومین کنگره  سراسری بیمارستان  با عنوان «مردم در قلب خدمات بهداشتی در زمان صلح و بحران»  که از تاریخ 16 لغایت 18 آبان ماه در کشور عمان  برگزار می شود؛ برای استحضار ارسال می شود. 

خواهشمند است دستور اقدام لازم برای اطلاع رسانی به بیمارستان های تحت پوشش؛ مراکز علمی تحقیقاتی فعال در حوزه سلامت، متخصصین و سایر گروه های ذی ربط صادر فرمایید. ضمناً ثبت نام و کسب اطلاعات تکمیلی  از طریق لینک زیر  در دسترس می باشد:

http://worldhospitalcongress.org/2019-registration/

 

با احترام، پيرو نامه شماره 3333/135/د مورخ 16/11/1397، به پيوست تصوير نامه شماره 11/08 مورخ 6 آگوست 2019 دفتر نمايندگي سازمان جهانی بهداشت در ج.ا.ايران در خصوص اطلاع رساني آن سازمان جهت ثبت نام در چهل و سومين كنگره سراسري بيمارستان:

“Registration for 43rd World Hospital Congress”

كه از تاریخ 16 لغایت 18 آبان ماه سال  98 (7 الی 9 نوامبر 2019)، در شهرمسقط کشور عمان برگزار خواهد شد، جهت استحضار ایفاد می گردد.

لازم بذکراست، فدراسیون بین المللی بیمارستانی در نظر دارد، در همکاری با آن سازمان و همچنین وزارت بهداشت عمان کنگره بین المللی فوق را با عنوان "مردم در قلب خدمات بهداشتی در زمان صلح و بحران" و با میزبانی وزارت بهداشت کشور عمان برگزار نماید.

لذا با عنايت به درخواست آن سازمان خواهشمند است دستور فرمایند، اقدامات مقتضی به منظور اطلاع رسانی در دانشگاه های علوم پزشکی و مراکز علمی تحقیقاتی فعال در زمینه سلامت عمومی، بیمارستان ها، سندیکاها و متخصصین علوم پزشکی جهت ثبت نام در کنگره مذكور از طريق مراجعه به لينك زير اقدام مقتضی معمول و از نتیجه این حوزه را در اسرع وقت مطلع نمایند.

https:// worldhospitalcongress.org/2019-registration/

ضمنا" بروشور برگزاري كنگره مذكور جهت كسب اطلاعات بيشتر به پيوست ایفاد مي گردد.

نسخه قابل چاپ