اخبار
مسئولین محترم ادارات شهرستان به مناسبت روز پرستار، این روز را به این قشر زحمتکش تبریک گفتند.

1398/10/17 سه‌شنبه

مسئولین محترم ادارات شهرستان به مناسبت روز پرستار، این روز را به این قشر زحمتکش تبریک گفتند.

در تاریخ 11/10/98 راس ساعت 10 صبح ، آقای دکتر رحمانی (فرماندار)، و جمعی از مسئولین ادارت شهرستان با حضور در بیمارستان‌ حضرت امیرالمومنین(ع) بوئین زهرا، روز پرستار را به این قشر نجیب و زحمتکش تبریک گفتند.

آقای دکتر خوشنویس زاده ،مدیر محترم شبکه بهداشت و درمان و جمعی از مسئولین ادارت شهرستان ، با حضور در بیمارستان حضرت امیرالمومنین(ع)، ضمن گفتگو با آقای دکتر فرهادی رئیس بیمارستان ، خانم عطاری مدیر پرستاری ، پرستاران و کارکنان، روز پرستار را به این قشر نجیب و زحمتکش تبریک گفته و از نزدیک در جریان بخشی از اقدامات و فعالیت‌های ایشان قرار گرفتند.

و در جمع تعدادی از پرستاران، پزشکان و کارکنان بیمارستان‌، ضمن عرض تبریک سالروز ولادت فرخنده حضرت زینب(س) و روز پرستار گفت: پرستاری یعنی احساس مسئولیت، یعنی جان بخشیدن، نجات زندگی مردم و خدمت صادقانه. و در ادامه ضمن بازدید از بخش‌های مختلف اداری و درمانی این بیمارستان‌، از تعدادی بیمار بستری نیز عیادت نموده و در خاتمه با اهدای شاخه گل و لوح تقدیر از پرستاران نجیب و زحمتکش بیمارستان تجلیل کردند.

و در آخر جشنی به مناسبت روز پرستار در سالن کنفرانس بیمارستان برگزار گردید و به رسم یاد بود و به پاس قدر دانی از کارمندان مسئول و وظیفه شناس و نظر به اخلاق و مساعدت و همکاری با کارکنان و مسئولین و احترام و اکرام به ارباب رجوع ، تقویت حضور و تمشیت امور برای سعادت و پیشرفت این مرکز ؛ تقدیر کتبی و مالی نمودند و در آخر برای این عزیزان آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی را داشتند.

نسخه قابل چاپ